Aktualności

Najnowsze wiadomości

System BS Solution z nagrodą Hit Roku 2023 w konkursie Gazety Bankowej

W Villa Foksal w Warszawie 28 czerwca 2023 roku odbyła się Gala Technobiznes 2023, którą zorganizowała Gazeta Bankowa - najdłużej ukazujący się w Polsce magazyn ekonomiczny.

W trakcie Gali rozstrzygnięto wyniki prestiżowego konkursu Hit Roku. Konsorcjum firm I-BS.pl sp. z o.o. i HEUTHES sp. z o.o. otrzymało nagrodę główną Hit Roku 2023 w kategorii Bankowość oraz Rekomendację w tym samym konkursie za system BS Solution.

„To dla nas ogromne wyróżnienie, za które dziękujemy Kapitule Konkursu. Bardzo duże znaczenie ma dla nas fakt, że nasz projekt oceniany był jako produkt dedykowany nie tyle dla bankowości spółdzielczej, co komercyjnej. Pokazuje to, jak bardzo elastyczne i uniwersalne są nasze rozwiązania. Bankowość internetowa EBO eBank Online oraz mobilna EBO Mobile PRO to nowoczesny design, intuicyjna i szybka obsługa produktów bankowych z poziomu klienta bankowego. Platforma low-code QUANT to elastyczne narzędzie do zarządzania danymi i dokumentami. Pozwala łączyć dane biznesowe pochodzące z wielu źródeł, wprowadza równowagę pomiędzy ludźmi, procesami i technologią. Wszystkie nasze produkty, które składają się na wspólny projekt pod nazwą BS Solution to zestaw kompatybilnych narzędzi, które obniżą koszty i zwiększą przewagę konkurencyjną na rynku bankowym” – powiedział Henryk Mierzwiński, Prezes Zarządu I-BS.pl sp. z o.o.

Z kolei Wojciech Grzybek, Prezes Zarządu HEUTHES sp. z o.o. powiedział: „Dziękując Szacownej Kapitule Konkursu za główną nagrodę dla rozwiązania BS Solution, którego centralnym elementem jest system produktowo-księgowy GRYFBANK, chcę podkreślić, że jest to dla nas ważny kamień milowy na ścieżce funkcjonowania rozwijanego przez nas od 1992 roku systemu klasy core banking. Najnowsza odsłona GRYFBANK zawiera szereg autorskich technologii m.in. BPCAD i KOBADIBUS oraz Moduł Prowizyjny i jest przystosowana do pracy w chmurze prywatnej banku jak i każdej innej dostępnej chmurze obliczeniowej. Przy bardzo atrakcyjnej cenie Banki Spółdzielcze mają po raz pierwszy dostęp do najnowocześniejszych systemów bankowych oferowanych dotychczas jedynie dużym bankom komercyjnym. Nowa platforma BS Solution zdecydowanie zwiększy atrakcyjność Banków Spółdzielczych, ułatwi obsługę klientów w placówkach bankowych oraz uniezależni Banki od dostawcy systemu w kwestii tworzenia i zarządzania produktami bankowymi. System GRYFBANK jest najnowocześniejszym technologicznie, otwartym rozwiązaniem opartym na mikroserwisach co pozwoli BS-om indywidualnie kształtować infrastrukturę softwerową eksploatowaną w danym Banku. Mamy nadzieję, że dzięki BS Solution zniknie na rynku bankowym przekonanie, że Banki Spółdzielcze odstają w kwestiach technologicznych od banków komercyjnych”.

BS Solution zostało przygotowane przez konsorcjum I-BS.pl sp. z o.o. i HEUTHES sp. z o.o. na bazie wieloletnich doświadczeń tych firm w wytwarzaniu i serwisowaniu oprogramowania dla sektora bankowego.

Centralnym elementem tego rozwiązania jest system produktowo-księgowy GRYFBANK autorstwa HEUTHES sp. z o.o., agregujący dane i integrujący je z nowoczesnymi kanałami dystrybucji, takimi jak bankowość internetowa EBO eBank Online oraz bankowość mobilna EBO Mobile PRO autorstwa I-BS.pl sp. z o.o. Zgromadzone dane o klientach i transakcjach stanowią źródło dla generowanej w zautomatyzowany sposób sprawozdawczości obowiązkowej oraz dla zarządzania ryzykami w module RISQ i szeroko pojętej sprawozdawczości zarządczej ‒ QUANT.

Nagroda Hit Roku wręczona została po raz szesnasty, a firmy z branży IT zostały docenione za innowacje i najciekawsze rozwiązania, produkty oraz usługi, które kapituła konkursu uznała za technologiczne hity w bankowości, a także szeroko pojętej branży finansowej.

Kapitułę konkursu Hit Roku stanowili: Janusz Cieszyński - Minister Cyfryzacji, Justyna Orłowska - Szef Centrum GovTech i Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech, Prof. Andrzej Gospodarowicz - Katedra Bankowości Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Dr hab. Andrzej Sobczak - Kierownik Zakładu Zarządzania Informatyką Szkoły Głównej Handlowej, Patrycja Sass-Staniszewska - Prezes Zarządu Izby Gospodarki Elektronicznej, Dr hab. Zbigniew Krysiak - adiunkt w Zakładzie Zarządzania Ryzykiem przy Instytucje Finansów Korporacji i Inwestycji w Szkole Głównej Handlowej, Paweł Borys - Prezes Zarządu Polskiego Funduszu Rozwoju, Romuald Orzeł - Prezes Zarządu Grupy Medialnej Fratria, Maciej Wośko - redaktor naczelny Gazety Bankowej i Stanisław Koczot - zastępca redaktora naczelnego Gazety Bankowej.

Patronat honorowy nad tegoroczną edycją konkursów TechnoBiznes objęły: govTech Polska, Ministerstwo Rozwoju i Technologii i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Więcej informacji na stronach www.heuthes.pl oraz www.i-bs.pl.

Konferencja I-BS.PL i HEUTHES - prezentacja systemu bankowego BS Solution

W dniu 11 maja 2023 r. w Hotelu&SPA Turówka w Wieliczce rozpoczęła się "Konferencja BS Solution". Organizatorem Konferencji jest konsorcjum firm I-BS.pl Sp. z o.o i HEUTHES Sp. z o.o. powołane do życia w październiku 2022 roku.

Podczas dwudniowej Konferencji uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się bliżej z BS Solution - nowym produktem Konsorcjum.

BS SOLUTION jest nowoczesnym i kompletnym systemem do obsługi bankowości spółdzielczej, stwarzającym środowisko do zarządzania rachunkami i produktami bankowymi oraz obsługi klienta. Informacje o szczegółach rozwiązania można znaleźć na stronach www.bssolution.pl.

Organizatorzy Konferencji, firmy I-BS.PL Sp. z o.o i HEUTHES Sp. z o.o to dobrze znani na rynku producenci oprogramowania dla sektora bankowego. Obie Spółki produkują nowoczesne, innowacyjne oprogramowanie w oparciu o własne rozwiązania i projekty.

Ofertę Konsorcjum dla banków tworzą systemy: produktowo-księgowy GRYFBANK oraz bankowość internetowa EBO Bank Online i mobilna EBO Mobile PRO wraz z powiązanymi systemami. Zintegrowane ze sobą tworzą spójne, nowoczesne narzędzie do obsługi banku na wszystkich płaszczyznach jego działalności, pracujące w trybie 24/7.

Konferencja firm I-BS.PL i HEUTHES dla sektora bankowego pt. BS Solution w Wieliczce

Konsorcjum firm I-BS.PL Sp. z o.o i HEUTHES Sp. z o.o. powołane do życia w październiku 2022 roku organizuje konferencję pt. „BS Solution”, która odbędzie się 11-12 maja 2023 roku w Wieliczce w Hotelu&Spa Turówka.

BS SOLUTION jest nowoczesnym i kompletnym systemem do obsługi bankowości spółdzielczej, stwarzającym środowisko do zarządzania rachunkami i produktami bankowymi oraz obsługi klienta. Informacje o szczegółach rozwiązania można znaleźć na stronach www.bssolution.pl.

Z kolei organizatorzy, firmy I-BS.PL Sp. z o.o i HEUTHES Sp. z o.o to dobrze znani na rynku producenci oprogramowania dla sektora bankowego. Obie Spółki produkują nowoczesne, innowacyjne oprogramowanie w oparciu o własne rozwiązania i projekty.

Ofertę Konsorcjum dla banków tworzą systemy: produktowo-księgowy GRYFBANK oraz bankowość internetowa EBO Bank Online i mobilna EBO Mobile PRO wraz z powiązanymi systemami. Zintegrowane ze sobą tworzą spójne, nowoczesne narzędzie do obsługi banku na wszystkich płaszczyznach jego działalności, pracujące w trybie 24/7.

Podczas dwudniowej Konferencji uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się bliżej z BS Solution - nowym produktem Konsorcjum. Przewidziano także atrakcje turystyczne poza czasem Konferencji.

BS SOLUTION - nowy system dla bankowości spółdzielczej konsorcjum firm HEUTHES sp. z o.o. oraz I-BS.PL sp. z o.o.

Firmy I-BS.PL sp. z o.o. i HEUTHES sp. z o.o. ogłosiły powołanie Konsorcjum, którego owocem jest BS SOLUTION - nowoczesny i kompletny system do obsługi banku.

HEUTHES i I-BS.PL to dobrze znani na rynku producenci oprogramowania dla sektora bankowego. Obie Spółki produkują nowoczesne, innowacyjne oprogramowanie w oparciu o własne rozwiązania i projekty.

Ofertę Konsorcjum dla banków tworzą systemy: produktowo-księgowy GRYFBANK oraz bankowość internetowa EBO Bank Online i mobilna EBO Mobile PRO wraz z systemami powiązanymi. Zintegrowane ze sobą tworzą spójne, nowoczesne narzędzie do obsługi banku na wszystkich płaszczyznach jego działalności, pracujące w trybie 24/7 bez przerwy podczas zamknięcia dnia!

Prowadzenie i obsługa rachunków, rozliczenia, transakcje, sprawozdawczość obowiązkowa, zarządzanie ryzykiem, przeciwdziałanie praniu pieniędzy, analityka zarządcza, nowoczesne kanały komunikacji zapewniają efektywne zarządzanie usługami 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

BS SOLUTION to kompleksowe rozwiązanie ułatwiające i przyspieszające obsługę klienta poprzez kreowanie produktów bankowych samodzielnie przez Bank. Możliwość budowania własnej oferty handlowej podnosi konkurencyjność banku, a zautomatyzowanie procesów skraca czas wykonywania uciążliwych, powtarzalnych zadań, poprawia jakość pracy i obniża koszty własne banku.

BS SOLUTION to nowoczesny portal bankowości internetowej i mobilnej. To nieograniczony czasowo dostęp do rachunków i usług bankowych z każdego miejsca i z każdego urządzenia przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego poziomu bezpieczeństwa.

Zawarcie umowy Konsorcjum pozwala na zacieśnienie współpracy w sektorze bankowości spółdzielczej poprzez połączenie potencjału informatycznego i kapitału intelektualnego. Efektem współpracy jest BS SOLUTION – wszechstronne, nowoczesne i kompletne oprogramowanie do zarządzania bankiem i budowania relacji z klientami.

Więcej informacji na stronach www.heuthes.pl oraz www.i-bs.pl.

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt z nami

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania, z przyjemnością odpowiemy na nie telefonicznie i mailowo. Będzie nam miło spotkać się z Państwem bezpośrednio i zaprezentować możliwości jakie daje nasze rozwiązanie.